Wegens de onlangs ingetreden cookiewet zijn wij verplicht u te informeren over het gebruik van cookies op deze website.

taal

U wordt doorgestuurd naar andere Kingspan Unidek websites

Belgique - FrançaisBelgique - Français

België - VlaamsBelgië - Vlaams

NederlandsNederlands

Volg ons   

De producten van Kingspan Unidek. Duurzaam. Veilig. Efficient.

Unidek SIPS

De basis voor elke gevel

Vanaf 2015 is de wettelijke minimumeis voor gevelisolatie Rc-waarde 4.5. Daarnaast zijn gebouweigenaren in de huidige vastgoedmarkt meer dan ooit geïnteresseerd in een energiezuinig en dus rendabel pand. De oplossing: Unidek SIPS.

Unidek SIPS is de basis voor elke gevel. Het gevelsysteem maakt een eenvoudige en goedkope realisatie van hoge isolatiewaarden mogelijk én biedt een ongekende vrijheid in ontwerp en afwerking. Unidek SIPS is een damp-open systeem en constructief zeer sterk. Unidek SIPS is DUBOkeur gecertificeerd, een keurmerk voor duurzaam bouwen wat bewijst dat een product tot de meest milieuvriendelijke keuze behoort.

Unidek SIPS (Structural Insulated Panel Systems) is een prefab oplossing om de gevel te vullen en te isoleren. Tevens is Unidek SIPS de drager van het kozijn en de gevelbekleding. De basis is een volvlaks verlijmd sandwichpaneel. Deze worden in de fabriek gekoppeld tot een samengesteld gevelelement. Op de bouw worden deze in een mum van tijd gemonteerd tot een totale gevel op basis van een uitgekiend montageplan. Desgewenst kunnen de panelen worden voorzien van koppelregels, randafwerking, hijsvoorziening, folies, sparingen of andere aanvullende bewerkingen. Uiteraard voldoet Unidek SIPS aan het Bouwbesluit (KOMO-gecertificeerd).

Met Unidek SIPS bouwt u aan de toekomst!

Productopbouw
Unidek SIPS is een prefab oplossing om de gevel te vullen en te isoleren. Het samengestelde gevelelement is opgebouwd uit volvlaks verlijmde sandwichpanelen met een kern van EPS Platinum, voorzien van 4 geïntegreerde verstijvers van 44 mm hoog en 44 mm breed. Zowel de binnen- als buitenzijde is voorzien van een 12 mm spaanplaat P5. Desgewenst kunnen de panelen voorzien worden van koppelregels, randafwerking, hijsvoorziening, folies, sparingen of andere aanvullende bewerkingen.

Lees verder

Extra informatie

Productinformatie basis sandwichpaneel

Productinformatie3.54.55.07.0
Kerndikte EPS in mm126157173226
Totaaldikte in mm150181197250
Totaalgewicht in kg/m222,723,223,524,4
Minimale lengte per paneel in mm300300300300
Maximale lengte per paneel in mm6300630063006300
Minimale breedte per paneel in mm300300300300
Maximale breedte per paneel in mm1200120012001200
Maximale sparingsbreedte in mm*3.54.55.07.0
Hoogte 20 m960176022605132
Hoogte 40 m360106015303827
Hoogte 60 m16076011703227

* Uitgangspunten: links en rechts van de sparing basis sandwichpaneel 1020 mm breed (KOMO), verdiepingshoogte (overspanning) 3500 mm, Zone A, CC2, windgebied 2, onbebouwd.

Overspanningen in mm*3.54.55.07.0
Hoogte 20 m3400400043505300
Hoogte 40 m3050360039004800
Hoogte 60 m2850340037004550

* Uitgangspunten: basis sandwichpaneel 1020 mm breed (KOMO), Zone A, CC2, windgebied 2, onbebouwd.

Kwaliteit & garantie

Logo KOMO.png
   
 
PEFC-logo-Kingspan-Unidek website 50 pixels.jpg
   
      
DUBOkeur stempel gesplitst 200x200.jpg

Duurzaamheid

Unidek SIPS heeft een kern van EPS Platinum. EPS is een zuivere polymeer. Door de gesloten celstructuur kunnen de EPS parels geen water opnemen en daardoor is het EPS zeer vochtbestendig. EPS is schimmelbestendig en rotvrij en degenereert niet onder invloed van natuurlijke zaken. EPS is CFK-vrij. Daarnaast is EPS 100% recyclebaar en heeft daardoor een zeer lange levensduur.

Unidek SIPS is DUBOkeur® gecertificeerd. DUBOkeur® is een keurmerk voor duurzaam bouwen en bewijst dat een product tot de meest milieuvriendelijke keuze behoort.

Alle Kingspan Unidek producten waarin hout is verwerkt, zijn voorzien van het PEFC label. Bovendien kan Kingspan Unidek op aanvraag FSC® gecertificeerde producten leveren.

Bestektekst

Stabu_stempel050.gif Met behulp van de Unidek bestekservice kunt u op eenvoudige wijze een complete besteksbeschrijving samenstellen.

Kies hieronder welke uitvoering van dit product u wilt beschrijven.

Unidek SIPS bestekservice

Unidek SIPS 3.5 doorgaan.gif
Unidek SIPS 4.5 doorgaan.gif
Unidek SIPS 5.0 doorgaan.gif
Unidek SIPS 7.0 doorgaan.gif
Sluiten

Offerte aanvragen

U bent geïnteresseerd in Unidek SIPS binnen de productgroep Gevel.

Om een offerte aan te vragen kunt u het onderstaande formulier invullen:

Velden met een * zijn verplicht.

Sluiten

Offerte aanvragen

U bent geïnteresseerd in Unidek SIPS binnen de productgroep Gevel.

Om een offerte aan te vragen kunt u het onderstaande formulier invullen:

Velden met een * zijn verplicht.

Delen:
Kingspan Unidek producten
Unidek
Hellend DakRenovatieEPSEPS FunderingsbekistingVloerSpouwPlat DakGevelTotaaloplossingen
Handig
Declaration of Performance
Bestekservice
Bouwbesluit 2012
Stybenex
KOMO en CE
Contact
Kingspan Unidek B.V.
Scheiweg 26
5421 XL Gemert
(T) +31 (0) 492 378 111
(F) +31 (0) 492 378 217
KvK Eindhoven nr. 17093573
Laatste Tweets

Heb jij een commercieel track record in de Belgische markt? We zoeken een AM Internal Sales België (standpl. Gemert… twitter.com/i/web/status/8…


Sluiten

Aanmelden nieuwsbrief

umbraco.MacroEngines.DynamicXml